Już od dziecka wiedziałam czym będę się zajmować w życiu. Mamo, Tato, będę architektem. Dlatego wybór szkół nie był dla mnie problemem. Ukończyłam Technikum Architektoniczno-Budowlane im. Noakowskiego w Warszawie, a potem, również w Warszawie, z tytułem inżyniera Wyższą Szkołę Ekologii i Zarządzania na kierunku Architektura i Urbanistyka.

Pracując od 2006 roku w jednej z warszawskich pracowni, zaczynając jeszcze jako studentka architektury, miałam możliwość tworzyć projekty architektoniczne, budowlane budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz wielorodzinnych jak również użyteczności publicznej. Z pasji do dobrego designu poszerzyłam zakres swojej pracy o projekty wnętrz. Dzięki umiejętności wykonywania wizualizacji mam już na koncie wiele ukończonych projektów.

Przy wykonywaniu projektów budowlanych współpracuję z biurami zajmującymi się projektami branżowymi (instalatorami, konstruktorami, itp). Staram się, aby obsługa klienta była kompleksowa, dlatego przy wykonywaniu nadzorów zatrudniam sprawdzonych oraz wykwalifikowanymi wykonawców, z którymi stworzyliśmy już nie jedno wnętrze.

 

 

Aleksandra Kępka

  PRACOWNIA - kilka słów o mnie
  PRACOWNIA - kilka słów o mnie

  O.K. Projekt

  ul. Wołodyjowskiego 49c

  05-082 Stare Babice

  502-243-291

  biuro@okprojekt.com.pl